Робота психолога з батьками обдарованих учнів

Шановні батьки!

Практичний психолог рада допомогти вам на консультаціях!

ПН-ЧТ, з 09.00 - 14.00, кабінет психолога, 1 етаж КЗ "ХСШ № 11".

Просвітницька, консультативна робота з прийняття дорослими обдарованості дитини, особливостей її поводження,

світорозуміння, інтересів і схильностей. Вже саме розуміння дорослим особливостей школяра часто дозволять зняти

низку проблем. Наприклад, поведінкова дезадаптація обдарованого школяра у формі невгамовності, непосидючості,

розгальмування — на­слідок його інтелектуального, пізнавального або якогось іншого «недовантаження».

Давши дитині достатню кількість матеріалу для переробки, педагог зніме цю проблему.

•  Консультативна, методична робота, спрямована на створення для певної дитини задовольняючі її інтереси освітнього середовища.
  •  Консультативна, методична робота з дорослими, спрямована на організацію соціального життя обдарованої дитини, уявлень про світ, що лежить за межами його власних пізнавальних чи інших інтересів.
  •  Спеціальна психологічна робота із самою дитиною, що має різні психологічні труднощів. Часто не обійтися без глибокої психотерапевтичної, психокорекційної роботи, спрямованої на вирішення внутрішніх психологічних конфліктів, зняття тривожності, страхів, агресивних психологічних захистів.
  •  Соціально-психологічне навчання дитини, що спрямоване на розширення наявних у її розпорядженні репертуару поведінкових реакцій, корекцію сформованих форм поводження, усвідомлення дитиною своєї позиції в спілкуванні.
  •  Обдарованість дитини як проблема оточуючих її дорослих торкається шкільного психолога насамперед з погляду педагога, труднощів, що виникають у її у взаєминах і в навчанні обдарованого школяра.