10 груд. 2015

Учні школи виступили перед бійцями АТО під час концерту в Адаптпційному центрі для воїнів

7 груд. 2015

Вітаємо з перемогою Ксенію Клименко!

Вітаємо з перемогою у міжнародних змаганнях з фігурного катання ученицю 5-Б класа Ксенію Клименко!
1 груд. 2015

Вітаємо переможця Чемпіонату світу з бойового двобою учня 8-В класу Крячка Микиту!

30 лист. 2015

Вчора відбулися змагання з лазертагу "Юний патріот"

24 лист. 2015

Вітаємо призерів і переможців учнівських олімпіад і турнірів!

19 лист. 2015

Виїзний патріотичний захід- урок-екскурсія до бази ЦК Азов

Сьогодні відбувся виїзний патріотичний захід- урок-екскурсія до бази ЦК Азов. В ньому взяли участь учні 6-8 класів
13 лист. 2015

Шкільна науково-практична конференція

Сьогодні відбулася шкільна науково-практична конференція
12 лист. 2015

Шкільна баскетбольна ліга

27 жовт. 2015

В закладі пройшов семінар-тренінг "Педагогічні технології. Профілактика профвигорання або мистецтво самомотивації"

Сьогодні педагоги закладу взяли участь у семінарі-тренінгу "Педагогічні технології. Профілактика профвигорання або мистецтво самомотивації".
16 жовт. 2015

В школі пройшли Дні дублера. Дякуємо всім батькам, які взяли в них участь!

Дякуємо всім батькам, які взяли участь у Днях дублера! Наші батьки- найкращі, найцікавіші, найзавзятіші!