18 квіт. 2016

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо! Переможця міської олімпіади випускників школи lступеня "Путівка в науку"
18 квіт. 2016

Наші вітання учням

13 квіт. 2016

"Космонавтом можеш ти не бути, але про космонавтику знати зобов'язаний"

"Космонавтом можеш ти не бути, але про космонавтику знати зобов'язаний" Напередодні Дня космонавтики ми: 1. Відвідали Київський державний музей авіації. 2. Побували на екскурсії на АНТК ім. Антонова, дослідили навіть найбільші українські літаки Мрія та Руслан. 3. Відвідали аеродром харківського аероклубу ім. В.Гризодубової
4 квіт. 2016

Участь учнів-волонтерів у дитячому Мистецькому десанті.

За сприяння волонтерського об'єднання "Крила" делегація учнів-волонтерів відвідала Київ та взяла участь у дитячому Мистецькому десанті.
24 бер. 2016

Вітаємо призерів районного турніру юних знавців інформатики 7-х класів та їхнього керівника Куявську Інну Михайлівну з перемогою!

10 бер. 2016

Майстер-клас з петриківського розпису.

Сьогодні в нашій школі пройшов майстер-клас з петриківського розпису.
9 бер. 2016

Сьогодні в межах Українського тижня відбувся День українського слова. Учні 11 класу зустрілися з членом Спілки письменників України Ольгою Вікторівною Підлісною.

29 лют. 2016

Вітаємо призерів районного турніру юних істориків учнів 9-11 класів та їхнього керівника Сизоненко Людмилу Іванівну з перемогою!

12 лют. 2016

12 лютого 2016 року відбулася акція "Світ потребує любові"

12 лютого 2016 року відбулася акція "Світ потребує любові", під час якої всі мали можливість виявити любов та приязнь через написання листівок, привітання та благодйність. За результатами благодійного ярмарку було зароблено 18 тис 421 грн.
4 лют. 2016

Відновлення навчально-виховного процесу