12 квіт. 2014

Міжнародний день космонавтики.

12 квітня 2014 року в Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького відзначали Міжнародний день космонавтики. Про історію освоєння космосу і перспективи подорожей все далі у Всесвіт почули й побачили учні нашої школи…
7 квіт. 2014

Вітаємо переможницю міського конкурсу "Учень року" у номінації "Спортсмен року" ученицю 11-А класу Алісу Панченко!

2 квіт. 2014

Учні 11 класу брали участь у пілотному проекті на складання іспитів на міжнародний сертифікат "Goethe-Instutut" на рівень В1. Вітаємо з проходженням випробувань та чекаємо на результат!
1 квіт. 2014

Кінофестиваль учнівських фільмів

Сьогодні у нашій школі пройшов кінофестиваль учнівських фільмів. 1 місце отримала робота учнів 11 класу в номінації "Краща відеовізитка школи". Поздоровляємо переможців!!!
19 бер. 2014

В школі відбулися заходи присвячені 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка

15 бер. 2014

Вітаємо учнів

3 бер. 2014

Щірі привітання з перемогами!

Вітаємо призерку обласної олімпіади з німецької мови (ІІІ місце) ученицю 10-А класу Панову Аліну, призерку обласної олімпіади з англійської мови (ІІІ місце) ученицю 11-А класу Рибальченко Аню, переможницю районного конкурсу "Учень року 2013" у номінації "Спортсмен року" ученицю 11-А класу Панченко Алісу. Бажаємо їй успіхів на міському етапі.
28 лют. 2014

2) Вітаємо переможницю районного конкурсу «Учень року2013»

Вітаємо переможницю районного конкурсу «Учень року-2013» у номінації «Спортсмен року» ученицю 11-А класу Панченко Алісу. Бажаємо успіхів на міському етапі!!! Перемог тобі, Аліса!!!
25 лют. 2014

Вітаємо переможницю ІІІ (обласного) етапу олімпіади з німецькох мови

Вітаємо призерку обласної олімпіади з німецької мови (ІІІ місце) Панченко Аліну ученицю 10-А класу. Бажаємо творчих успіхів!!!
22 лют. 2014

Cвято вшанування ветеранів війни та збройних сил

21 лютого 2014 року відбулося районне свято вшанування ветеранів війни та збройних сил. У концерті взяли участь члени шкільного колективу: вчитель початкових класів Сищук Галина Юріївна, учениця 9-В класу Дребот Дар’я.