19 трав. 2014

Під час проведення Тижня Європи було організовано благодійний ярмарок, на якому членами ради закладу зібрано 5300 грн. Кощти спрямовано на допомогу дітям-інвалідам та міському Центру поводження з твариеами.
9 трав. 2014

З ДНЕМ ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ!!!

Шановні ветерани! Щиро вітаємо Вас із Днем премоги! Низько вклоняємося Вашій мужності і Вашому подвигу! Здоров'я Вам, щастя людського, добра, терпіння, любові! Миру і злагоди в родинах!
30 квіт. 2014

Зустріч учнів школи з поетом-класиком

Сьогодні в нашій школі відбулася зустріч учнів з видатним Харківським поетом Іваном Івановичем Коржем, який розповів про свій творчий шлях та прочитав найвідоміші власні вірші.
28 квіт. 2014

З 21 по 25 квітня в нашій школі проходив ЄВРОТИЖДЕНЬ.

З 21 по 25 квітня в нашій школі проходив ЄВРОТИЖДЕНЬ. Кожний клас представляв якусь країну Європи. У п'ятницю пройшов ярмарок, де були представлені традиційні страви країн Європи. Всі виручені кошти передали у фонд допомоги безхатніх тварин.
14 квіт. 2014

В п'ятницю в нашій школі пройшов День Кота під гаслом "Шкільна сім'я та інші звірі"

12 квіт. 2014

Міжнародний день космонавтики.

12 квітня 2014 року в Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького відзначали Міжнародний день космонавтики. Про історію освоєння космосу і перспективи подорожей все далі у Всесвіт почули й побачили учні нашої школи…
7 квіт. 2014

Вітаємо переможницю міського конкурсу "Учень року" у номінації "Спортсмен року" ученицю 11-А класу Алісу Панченко!

2 квіт. 2014

Учні 11 класу брали участь у пілотному проекті на складання іспитів на міжнародний сертифікат "Goethe-Instutut" на рівень В1. Вітаємо з проходженням випробувань та чекаємо на результат!
1 квіт. 2014

Кінофестиваль учнівських фільмів

Сьогодні у нашій школі пройшов кінофестиваль учнівських фільмів. 1 місце отримала робота учнів 11 класу в номінації "Краща відеовізитка школи". Поздоровляємо переможців!!!
19 бер. 2014

В школі відбулися заходи присвячені 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка