Пишаємось! Ксенія Кліменко - кандидатка у майстри спорту, переможниця Всеукраїнських та міжнародних змагань з фігурного катання, переможниця Міського конкурсу "Учень року 2021", учениця 10А класу.

27 трав. 2021
Знайомтеся та Захоплюйтеся разом з нами! Ксенія Кліменко- кандидатка у майстри спорту, переможниця Всеукраїнських та міжнародних змагань з фігурного катання, переможниця Міського конкурсу "Учень року 2021",учениця 10А класу. Неперевершена та прекрасна!

Навчальний рік закінчується. Але ж він був! Ми вчилися(таки так!)), мріяли, започатковували та реалізовували проекти, планували та досягали... Ми вдосконалювалися і розвивалися. Цей рік не минув дарма, і ми хочемо нагадати про це! Наші діти протягом цього ну точно небанального року не поставили життя на паузу, а жили, відповідали на виклики і дивували захоплювали нас!
Знайомтеся та Захоплюйтеся разом з нами!