27 квітня 2018 року о 12.30 відбудеться підведення підсумків Турніру на Кубок Героїв пам'яті Василя Мельникова та Дані Дідіка.

23 квіт. 2018
Будьте з нами 27 квітня 2018 року о 12.30, коли відбудеться підведення підсумків Турніру на Кубок Героїв пам'яті Василя Мельникова та Дані Дідіка.

Школа - це сотні історій її учнів, які об'єднують вчора, сьогодні та завтра. Колишніх учнів не буває. Один може закінчити 10 класів і піти, інший не закінчивши, залишитися учнем 10 класу назавжди - і вони обидва будуть її дітьми. Допоки живе Школа.

27 квітня - День народження двох з тисяч наших учнів: Героя України Васі Мельникова та Кавалера Ордена "За мужність" III ступеня Дані Дідіка. 27 квітня - у школі День Героїв. Кожний, хто вчиться та вчитиметься, обирає своїх Героїв. А розуміння сутності героїзму та усвідомлення важливості цього: права обрати свого героя або не обирати взагалі - то справа мудрості, розуму та досвіду. І ті хлопці та дівчата, які зараз є учасниками 4-го шкільного Турніру на Кубок Героїв пам'яті Василя Мельникова та Дані Дідіка вчаться розуму, досвіду. З часом вони матимуть мудрість цінувати право робити вибір. І робитимуть його. Як наші хлопчики. Якщо доля дала їм крила, нехай ці крила тримають і нас.

27 квітня о 12.30 відбудеться підведення підсумків Турніру. Той символічний Кубок, який переможці Турніру триматимуть у себе рік - до наступного, 5-го, завжди для них залишиться важливою нагородою, вибором, що вибороли у боротьбі, цінним та значущим! І так кожного року, кожного дня. Вчитися робити свідомий вибір, відстоювати своє право. Любити. Цінувати. Поважати. Бо школа - це сотні історій тисяч дітей. І Школа любить та цінує їх усіх.

Будьте з нами. 27 квітня 2018 року. 12.30