"Світ потребує любові"

14 лют. 2017
В школі пройшов традиційний благодійний ярмарок "Світ потребує любові"

Школа має одне велике серце, яке б'ється, співчуває, крається, любить та радіє в унісон із сердечками своїх дітей, серцями їхніх батьків,вчителів. Неймовірні діти та дорослі зібрали на традиційному благодійному ярмарку "Світ потребує любові" 28 004 грн, які передадуть для одужання наших бійців у Харківському шпиталі (13804грн), до Фонду розвитку кардіології та кардіохірургії для дітей Харківського кардіоцентру ( 5700 грн) та на лікування пацієнта 16-ї дитячої лікарні 13-річного Олексія Харченка(8500грн).
Любов-то велика радість та велика відповідальність. І наш світ дійсно її потребує!

Терпіти не можу відзначання,вшанування всіляких дат, днів, роковин. Проведення акцій під щось. Перепросити мене може лише те, що я, на свій сором, не знала. Так співпало. Виявляється, сьогодні -Міжнародний день онкохворої дитини.
Жахливим є те, що діти хворіють. Але найбільш жахає те, що ми,дорослі, відводимо, закриваємо,заплющуємо очі, вважаючи-то не наша проблема,вона не торкнеться нас. Але, подумайте: кожен з нас знає хоча б одну таку дитину. Онкохвору. Яку ще можна врятувати. На жаль, багато хто з нас пам'ятає тих, кого вже не врятуєш.
Ми знаємо дитину, яку можна і треба якомога скоріше рятувати. Наші діти і дорослі спробували допомогти маленькому Олексію Харченку, передавши батькові хлопця кошти, які зібрали під час вчорашнього благодійного ярмарку. Коли робиш добру справу, важливо не запізнитися.
Хоча ми не знали, і так співпало, але то, ми впевнені, добрий знак. Нехай добрі знаки,як і добрі справи, залежать від нас.

Кошти, зібрані під час ярмарку на лікування пацієнта 16ї лікарні Харченка Олексія, передані батькові хлопця

Дякуємо колективу 1-В класу, який зробив найбільший благодійний внесок під час ярмарку "Світ потребує любові" - 3021 грн! Это подписать ссылку которую я тебе отправила.

ФОТОЗВІТ про благодійний ярмарок дивіться ТУТ