Новости: 184
28.04.2016

Вітаємо з перемогою у районному конкурсі "Англійська із задоволенням"

28.04.2016

Вітаємо переможницю чемпіонату України

Закінчився конкурс шпаківень.

Продовжуємо допомагати! На цей раз нашим пташкам.

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо! Переможця міської олімпіади випускників школи lступеня "Путівка в науку"

Наші вітання учням

13.04.2016

"Космонавтом можеш ти не бути, але про космонавтику знати зобов'язаний"

"Космонавтом можеш ти не бути, але про космонавтику знати зобов'язаний" Напередодні Дня космонавтики ми: 1. Відвідали Київський державний музей авіації. 2. Побували на екскурсії на АНТК ім. Антонова, дослідили навіть найбільші українські літаки Мрія та Руслан. 3. Відвідали аеродром харківського аероклубу ім. В.Гризодубової
04.04.2016

Участь учнів-волонтерів у дитячому Мистецькому десанті.

За сприяння волонтерського об'єднання "Крила" делегація учнів-волонтерів відвідала Київ та взяла участь у дитячому Мистецькому десанті.
24.03.2016

Вітаємо призерів районного турніру юних знавців інформатики 7-х класів та їхнього керівника Куявську Інну Михайлівну з перемогою!

10.03.2016

Майстер-клас з петриківського розпису.

Сьогодні в нашій школі пройшов майстер-клас з петриківського розпису.
09.03.2016

Сьогодні в межах Українського тижня відбувся День українського слова. Учні 11 класу зустрілися з членом Спілки письменників України Ольгою Вікторівною Підлісною.