Графік співбесід для майбутніх першокласників

21.04.2017
Графік співбесід для майбутніх першокласників

Графік співбесіди майбутніх першокласників

Дата проведення

Час проведення

Гарус Анжела Михайлівна

Трембач Ліна Павлівна

Чернякова Яніна Петрівна

29.05.2017

09.00-09.30

Пугачов Олександр

Черкашина Сніжана

Тищенко  Максим

 

09.30-10.00

Молочинський Андрій

Саркісян Давид

       Назаренко Богдана

 

10.00-10.30

Євченко Єгор

Чіп Костянтин

Лободянко Анастасія

 

10.30-11.00

Лисенюк Денис

Гаврош Владислав

Орлов Гліб

 

11.00-11.30

Міжура Анастасія

Гловацька Марія

Кучурина Катерина

 

11.30-12.00

Кривоніс Юрій

Шевякін Денис

Кучуріна Ольга

 

12.30-13.00

Криворучко Анжеліка

Золотаренко Злата

Кістенюк Максим

 

13.00-13.30

Андріянов Микита

Петряшин Євген

Чистяков  Микита

 

13.30-14.00

Луговий Кирило

Рибченко Катерина

Гречко Мирон

 

14.00-14.30

Пономаренко Іван

Гур’єв  Ілля

Сорін Радмір

 

14.30-15.00

Чабан Дар’я

Ткачук Валерія

Нефедов Михайло

 

15.00-15.30

Хорошуля Варвара

Корсаков Мирослав

Лотоцька Аліса

 

15.30-16.00

Фартушка Поліна

Дорошин Арсеній

Друбич Марія

30.05. 2017

09.00-09.30

Ярмола Дар’я

Король Злата

Степанюк Софія

 

09.30-10.00

Дубинка Данило

Король Микита

Воропаєва Карина

 

10.00-10.30

Башмакова Анна

Шапченко Марія

Капінос Олександра

 

10.30-11.00

Корабенкова Анна

Асоцька Поліна

Бережньов Кірілл

 

11.00-11.30

Сокольницький Артем

Сірота Анна

Леськів Еліна

 

11.30-12.00

Шатрова Діана

Шевцова Злата

Плецер Аліса

 

12.30-13.00

Клименко Аріадна

Ісмайлов Назар

Тітова Поліна

 

13.00-13.30

Колотило Альона

Резнікова Альбіна

Гольченко Тимофій

 

13.30-14.00

Сухова Софія

Твердунова Кира

Стрельніков Максим

 

14.00-14.30

Кайдан Тетяна

Кулик Алєксандра

Сухотерін Максим

 

14.30-15.00

Мєшалкін Руслан

Підько Поліна

Олійник Дмитро

 

15.00-15.30

Гхош Авіша

Юрасов Владислав

Кайдаш Роман

 

15.30-16.00

Ушкац Марія

Шулаков Данило

Лозоренко Олег

31.05.2017

09.00-09.30

Харченко Ангеліна

Паюсова Софія

Слєсарєва Таїсія

 

09.30-10.00

Тарасенко Д.

Штерляєв Максим

Істоміна Таїсія

 

10.00-10.30

Вінокуров Павло

Авраменко  Олександр

Халізєва Анастасія

 

10.30-11.00

Антоненко Олексій

Дубовик Микита

Красноруцький Ярослав

 

11.00-11.30

Кітаніна Ангеліна

Лисенко Кіра

Морока Лаура

 

11.30-12.00

Шевцова Валерія

Лапко Катерина

Ковальов Матвій

 

12.30-13.00

Яковлєв Артем

Цись Діана

Кузькіна Мирослава

 

13.00-13.30

Чернець Іван

Косинська Аріна

Овечка Ірина

 

13.30-14.00

Онищенко Дар’я

Косенко Уляна

Барабаш Артем

 

14.00-14.30

Луньов Георгій

Єременко Єва

Филончук  Єлизавета

 

14.30-15.00

Шаповалов Олександр

Подлісовський Платон

Василенко Марія

 

15.00-15.30

Тарасенко Ілля

Приходько Денис

Співак Аделіка

 

15.30-16.00

Нечаєв Олександр

Федчишина Анастасія

Овчиннікова Уляна

01.06. 2017

09.00-09.30

Коваленко Інеса

Татьянко Єлизавета

Шунько Софія

 

09.30-10.00

Бузінов Єгор

Лубяной Дмитро

Бондарєва  Дар’я

 

10.00-10.30

Сітало Маргарита

Лупа-Прилуцький Олександр

Васильченко Владислав

 

10.30-11.00

Земляной  Максим

Степанова Вероніка

Лялюк Нікіта

 

11.00-11.30

Нгуєн Кирило

Таран  Василіса

Польшина Марія

 

11.30-12.00

Жукова Варвара

 Трофіменко Дар’я

Устінов Євген

 

12.30-13.00

Мінакова Катерина

Пойденко Данило

Співак Єва

 

13.00-13.30

Світличний Максим

Марченко Олесь

Горячок Єлизавета

 

13.30-14.00

Дякова Аріна

Євтихова Амайя

Шапошнік Олександр

 

14.00-14.30

Мікша Ганна

Ізовецький Даніл

Осташко Марина

 

14.30-15.00

Сагайдаков Кирило

Говтва Єгор

Смірнова Владислава

 

15.00-15.30

Козейкін Матвій

Турчинова Ольвіа

Горовенко Ярослава

 

15.30-16.00

Дьяков Ілля

Гопон Катерина

Буряк Дар’я

02.06. 2017

09.00-09.30

Ковальова Єва

Джибо Єріка

Мицай Євген

 

09.30-10.00

Кошлач Марія

Хрипак Олександр

Савченко Дмитро

 

10.00-10.30

Панасенко Анна

Баєнко Анастасія

Терехов Олександр

 

10.30-11.00

Алейнікова Д.

Бохан Поліна

Швець Ксенія

 

11.00-11.30

Пікалов Іван

Татаренко Софія

 

 

11.30-12.00

Гуденайте Марк

Гришко Поліна

 

 

12.30-13.00

Гуравська Валерія

 

 

 

13.00-13.30

Іванченко Ки рилл

 

 

 

13.30-14.00

 

 

 

 

14.00-14.30

 

 

 

 

14.30-15.00

 

 

 

 

15.00-15.30

 

 

 

 

15.30-16.00

 

 

 

06.02.2017

09.00-09.30

 

 

 

 

09.30-10.00

 

 

 

 

10.00-10.30

 

 

 

 

10.30-11.00

 

 

 

 

11.00-11.30

 

 

 

 

11.30-12.00

 

 

 

 

12.30-13.00

 

 

 

 

13.00-13.30

 

 

 

 

13.30-14.00

 

 

 

 

14.00-14.30

 

 

 

 

14.30-15.00

 

 

 

 

15.00-15.30

 

 

 

 

15.30-16.00