28 квіт. 2016

Вітаємо з перемогою у районному конкурсі "Англійська із задоволенням"

28 квіт. 2016

Вітаємо переможницю чемпіонату України

Закінчився конкурс шпаківень.

Продовжуємо допомагати! На цей раз нашим пташкам.

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо! Переможця міської олімпіади випускників школи lступеня "Путівка в науку"

Наші вітання учням

13 квіт. 2016

"Космонавтом можеш ти не бути, але про космонавтику знати зобов'язаний"

"Космонавтом можеш ти не бути, але про космонавтику знати зобов'язаний" Напередодні Дня космонавтики ми: 1. Відвідали Київський державний музей авіації. 2. Побували на екскурсії на АНТК ім. Антонова, дослідили навіть найбільші українські літаки Мрія та Руслан. 3. Відвідали аеродром харківського аероклубу ім. В.Гризодубової
4 квіт. 2016

Участь учнів-волонтерів у дитячому Мистецькому десанті.

За сприяння волонтерського об'єднання "Крила" делегація учнів-волонтерів відвідала Київ та взяла участь у дитячому Мистецькому десанті.
24 бер. 2016

Вітаємо призерів районного турніру юних знавців інформатики 7-х класів та їхнього керівника Куявську Інну Михайлівну з перемогою!

10 бер. 2016

Майстер-клас з петриківського розпису.

Сьогодні в нашій школі пройшов майстер-клас з петриківського розпису.
9 бер. 2016

Сьогодні в межах Українського тижня відбувся День українського слова. Учні 11 класу зустрілися з членом Спілки письменників України Ольгою Вікторівною Підлісною.