6 квіт. 2018

Вітання збірній команді знавців інформатики!

Збірна команда школи виборола ІІ місце у районному етапі турніру "Знавці інформатики"! Вітаємо їх з відмінним результатом! Так тримати, хлопці!
16 лют. 2018

Ми святкуемо Масницю!!!

Увесь тиждень ми згадували традиції, вчилися ліпити варенички, відтворювали Масничні традиції на справжніх полотнах, закликали Весну веснянками та веселощами.
19 груд. 2017

Вітання нашим талановитим, розумним переможцям!

Чергова порція вітань нашим шкільним розумникам, які беруть участь у олімпіадах, турнірах, змаганнях і перемагають!
1 груд. 2017

Інформація про ремонт шкільної покрівлі

Районна адміністрація відзвітувала про стан ремонту шкільної покрівлі у 2017 році і про плани щодо виділення коштів на ремонт у 2018 році.
24 лист. 2017

Результати олімпіади з математики

Вітання пепеможцям районної олімпіади з математики і фізики та їх викладачім!
18 лист. 2017

Костю Жуйкова вітаємо з Днем народження! Днем мудрості, сили, натхнення!

Костя Жуйков, один з наших "танків" (для тих, хто ще не прокинувся - ТНМК), наш спів-учень, з Днем народження!
13 лист. 2017

Пишаємося нашими! - Результати олімпіад і конкурсів

Вітаємо переможців олімпіад і конкурсів а також їх вчителів!
6 лист. 2017

Вітаємо переможців Районної олімпіади з зарубіжної літератури та російської мови

16 жовт. 2017

У пятницю в школі пройшов черговий благодійний ярмарок

У пятницю в школі пройшов черговий благодійний ярмарок. Всі зароблені кошти пішли на добрі справи.
11 жовт. 2017

Графік медичного огляду