28 лют. 2017

Сьогодні відбулася зустріч учнів та педагогів закладу з представником освіти Великої Британії- .. Зустріч була організована за сприяння Українського Британського Коледжу та його керівників Бакуменко І.В. та Бакуменка В.П.
14 лют. 2017

"Світ потребує любові"

В школі пройшов традиційний благодійний ярмарок "Світ потребує любові"
13 лют. 2017

Додаткові канікули для 1-х класів

10 лют. 2017

Перший шкільний шаховий

Сьогодні відбувся Перший шкільний шаховий турнір за підтримки Обласної федерації шахів.
8 лют. 2017

Вітаємо ученицю 10-А класу Вакарєву Єлизавету з призначенням стипендії Президента України для талановитих перспективних спортсменів на 2017 рік!

6 лют. 2017

Вітаємо команду переможців районного турніру журналістів

31 січ. 2017

Вітаємо нашу колегу учителя англійської мови Шокареву Наталію з успішним проходженням тестування

24 січ. 2017

Вітаємо переможця обласної олімпіади з історії Кучкова Борислава!

18 січня в ХНУ ім.Каразіна відбулася обласна олімпіада з історії. Вітаємо переможця учня 10-А класу Кучкова Борислава!
20 січ. 2017

Вітаємо з Днем соборності України!

"Україна це ми!" - така акція пройшла в школі напередодні цього свята.
13 січ. 2017

Вертеп-фест