Тисяча учнів!

Дві тисячі батьків!

Плюс сто співробітників...

Чи висточить цього, щоб зробити школу простором здоров'я. Точно висточить, якщо до цього долучиться громада!

Шановна громадо!

Ми починаємо участь у проекті HealthySchools.UA заради здорових і щасливих дітей!

Протягом участі ми:

- дізнаємось самі та познайомимо інших з принципами здорового харчування,

- потренуємося разом з прихильниками скейт-бордингу та воркаута,

- станемо наймасовішою командою черлідерів,

- започаткуємо спортивний челендж та зробимо багато інших активностей!

А може саме ви здійснете найкрутішу з них!

Здоров'я важливе!

#HealthySchools.UA

03.01.2019
Інформація про благодійні внески.
Шановні батьки! Станом на 01.01.2019 здійснюється закриття і відкриття рахунків для перерахування коштів батьками. Новий рахунок буде після 10.01.2019. Його номер буде повідомлено додатково.